Mimořádná opatření a úprava provozu po dobu platnosti vládních omezení v souvislosti s „COVID19“

Vážení klienti,  partneři,

mimořádná situace žádá mimořádná opatření v provozu a zajištění telekomunikačních služeb v nouzovém stavu. I v aktuálně komplikované situaci Vám nadále budeme poskytovat služby v rozsahu, v jakém nám to okolnosti dovolí. Musíme ovšem přihlédnout k zajištění provozu kritické infrastruktury státu, čímž naše telekomunikační služby jsou. V následujících bodech jsou uvedeny podstatné skutečnosti, prosím vezměte je na vědomí.

Celý dokument ve formátu PDF si můžete stáhnout zde.

 

Mimořádná opatření a skutečnosti:

➥Naše provozovna v Blučině Na lázních 331, jako centrála řízení a správy služeb kritické telekomunikační infrastruktury je až do odvolání pro běžné návštěvy, jednání, platby v hotovosti a pod. v omezeném provozu z důvodů zajištění telekomunikačních služeb za krizového stavu. 


Kancelář je otevřena pro urgentní případy:

Pondělí: 9:00 – 17:00 OMEZENĚ (pouze s ochrannou rouškou a urgentní záležitosti)

Úterý: 9:00 – 15:00 OMEZENĚ (pouze s ochrannou rouškou a urgentní záležitosti)

Středa: 9:00 – 15:00 OMEZENĚ (pouze s ochrannou rouškou a urgentní záležitosti)

Čtvrtek: ZAVŘENO

Pátek: ZAVŘENO

Sobota, Neděle: zavřeno

SMS DOHLED NONSTOP +420 7 72 72 80 70

 

➥Pro řešení jakýchkoli obchodních požadavků je Vám stále k dispozici celý náš obchodní tým. Aktuální kontaktní údaje najdete vždy na našem webu. Všichni s Vámi můžeme přednostně komunikovat na dálku prostřednictvím telefonu nebo snadnou videokonferencí přes naše webové stránky. Naštěstí dnešní doba nabízí možnosti velmi efektivní komunikace a předávání informací na dálku. Využijte prosím přednostně tuto možnost.

 

➥Zvažte prosím sami, jestli po dobu platnosti opatření skutečně potřebujete návštěvu naší kanceláře osobně. 

 

➥Kdekoliv to bude možné, budeme se přednostně snažit vyřešit technické požadavky a závady vzdáleně. Buď pomocí telefonické podpory, nebo prostřednictvím vzdáleného připojení. Požadavky na vzdálenou podporu hlaste prosím na naši technickou podporu servisu servis@blucina.info případně SMS na číslo 7 72 72 80 70.

 

➥ I nadále zajišťujeme realizace nových připojení, překládek včetně dodávek výpočetní techniky i servisu.

 

➥Po dobu platnosti mimořádných opatření se bude servisní tým snažit poskytnout všem zákazníkům maximální možnou podporu pro zajištění provozuschopnosti Vašich telekomunikačních služeb. Nicméně naše i Vaše činnost vládními opatřeními je a bude nějakým způsobem dotčena. Níže uvádíme několik pravidel, kterými se budeme řídit. O jejich respektování žádáme i Vás.

 

➥Pokud nebude možné řešit servis vzdáleně, vyšleme k Vám za následujících podmínek servisního technika. Požadavky na nezbytný servisní zákrok u Vás prosím hlaste jako doposud prostřednictvím kontaktu na servis, případně našemu obchodnímu oddělení na číslo 530 505 530 nebo na mail obchod@blucina.info. 

 

➥V případě servisu u Vás musíme zajistit ochranu našeho technika i Vás. Tady může nastat několik situací:

Způsoby ochrany našeho technika i Vás:

➥Především je potřeba ve všech následujících situacích minimalizovat styk našeho technika s ostatními osobami v místě realizovaného servisu. Naši technici jsou vybaveni ochrannými rukavicemi, rouškami a pro ojedinělé případy případně i respirátory.

➥Jste li v karanténě, nebo li Vám byla diagnostikována nákaza Covid19 i včetně ukončené léčby, prosím informujte nás předem. Informace jsou striktně důvěrné a slouží pouze pro nastavení úrovně bezpečnosti ochrany našich techniků.

➥Pokud máte ochranné pomůcky k dispozici sami a jste ochotni je poskytnout našemu technikovi, dejte nám prosím tuto informaci při objednávání servisu.

➥Pokud nebudeme schopni zajistit ochranné prostředky našemu technikovi ani z našich, ani z Vašich zdrojů, bude náš technik připraven provést servisní zákrok na místě pouze v případě servisu vně budov a být vám maximálně nápomocen při dalším řešení servisu. 

 

➥Před každým naším osobním zákrokem je potřeba s naším servisem dohodnout, která z výše uvedených situací nastane a je třeba ji bezpodmínečně dodržet. Porušení dohodnutých podmínek bude mít za následek, že technik může odmítnout servis provést. 

 

➥Z důvodů vládních doporučení telekomunikačním úřadem, mohou být některé služby dočasně upraveny, zejména ve snížení přenosové kvality, kdy se jedná o snížení kvality přenosu VIDEA a služeb spojených s přenosem IPTV pro zajištění technologických kapacit ostatních krizových služeb.

 

➥Vezměte prosím na vědomí, že i když naše síť BlučinaNet disponuje dostatečnými rezervami přenosových kapacit, může v určitých lokalitách za určitého stavu i přesto vzniknout dočasné omezení. Využití telekomunikačních sítí je v současné době na takové úrovni, kdy takové využívání telekomunikačních služeb nebylo zvykem v jednom reálném čase. Na sledování a stabilizaci těchto abnormálních stavů  usilovně pracujeme, aby jsme Vám maximálně zajistili použitelnost námi poskytovaných služeb.

 

Snažme se vzniklou situaci zvládat co nejlépe. Respektujme nezbytná opatření kdy prioritně směřují k tomu, aby jsme Vám byli schopni nadále zajišťovat provoz telekomunikačních služeb v tomto ztíženém období.

 

Za celý tým BlučinaNet Vám slibuji zodpovědný přístup a maximální možnou podporu.

Petr Kubeš, jednatel společnosti, 1.4.2020